BigMat | home of builders

DACHTEAM

15 - ročná záruka na fólie DELTA®-PREMIUM

Home Akcie a novinky Nezaradené
15 - ročná záruka na fólie DELTA®-PREMIUM

Nemecká firma Dörken vyrába poistné hydroizolácie do šikmých striech pod označením DELTA® už od roku 1961. Naše fólie sú dlhodobo meradlom kvality na európskom trhu a overené praxou. Použité prvotriedne materiály pri výrobe a kontrola prebiehajúca v každom stupni výroby zaručujú dlhodobú funkciu a životnosť. Naši zákazníci sa na túto kvalitu môžu spoľahnúť už dlhé roky, preto poskytujeme na výrobky radu DELTA®-MAXX a DELTA®-FOXX nadštandardnú 15 – ročnú záruku na funkčnosť fólie v zabudovanom stave.

V roku 1987 sme začali s výrobou prvej difúzne otvorenej fólie DELTA®-PURAFOL ktorá bola predchodcom fólie DELTA®-MAXX. Taktiež fóliu DELTA®-FOXX vyrábame od roku 1997. Tieto skúsenosti preverené v reálnych podmienkach v praxi (fólia radu DELTA®-MAXX 30 rokov a fólia radu DELTA®-FOXX 20 rokov) nás ako jediných na trhu predurčujú na poskytnutie takejto nadštandardnej záruky v oblasti poistných hydroizolácii.

Nadštandardná 15 – ročná záruka sa vzťahuje na funkčnosť produktu a sa týka fólií DELTA®-MAXX, DELTA®-MAXX PLUS, DELTA®-MAXX WD, DELTA®-MAXX X a fólií vhodné na dažďu – odolné podstrešie DELTA®-FOXX a DELTA®-FOXX PLUS. Podmienkou pre poskytnutie tejto špeciálnej záruky je dodržanie podmienok ktoré stanovuje výrobca. Podmienky sa nachádzajú na našej stránke www.dorken.sk v sekcii na stiahnutie.

Stavebniny

Nájdite odborníkov vo vašich lokálnych stavebninách Bigmat

Vyhľadať

Realizátori

Nájdite spoľahlivého realizátora vašej stavby

Vyhľadať

Rozpočet strechy

Získajte cenovú ponuku na opravu či rekonštrukciu strechy

Zadať