BigMat | home of builders

DACHTEAM

Stavebniny spokojných zákazníkov

DACHTEAM Bratislava

Naše Motto

Jedno múdre slovenské príslovie hovorí: „Ak gazda nevyjde na strechu, zíde mu strecha na hlavu“.

Vo firme Dachteam, ktorá pôsobí na trhu so stavebninami od roku 2007, sa od začiatku zameriavame na klientov, ktorým záleží na tom, aby bývali v kvalitne postavenom dome. Tomuto účelu poskytujeme kompletné konzultačné a poradenské služby so zameraním na strechy a strešné komponenty, ale aj na iné materiály nevyhnutné pri stavbách a rekonštrukciách domov. Záleží nám na tom, aby všetky stavebné materiály boli nielen cenovo prístupné možnostiam klientov, ale aby spĺňali aj kritéria kvality a nenáročnej údržby. Dbáme na to, aby zákazník, ktorý odchádza z firmy Dachteam bol spokojný minimálne dvakrát toľko ako my s predajom kvalitných výrobkov preňho.

Špecializácia

Špecializujeme sa na predaj strešných materiálov. Našimi dodávateľmi sú lídri na trhu s betónovými, pálenýmiplechovými krytinami, systémami pre ploché strechy, strešnými oknami, väzníkovými krovmi a kvalitnými odkvapovými systémami. Taktiež Vám vieme ponúknuť viacero druhov izolácií a fólií pre Vašu strechu.

Výnimočnosť

K dispozícií máme jedinečnú vzorkovňu, skladové zásoby a kompletne vybavenú klampiarsku dielňu, teda naša ponuka pre Vás je oveľa komplexnejšia s regionálnym pokrytím.
Výnimočnosť našej ponuky môže byť aj vytvorenie 3D návrhu pre lepšiu predstavu o ponúkaných strešných produktoch, ktorý zahŕňa rôzne farebné a druhové varianty strešných krytín s možnosťou vytvorenia návrhu na realizáciu v reálnych materiáloch a ich odtieňoch.
Naši zákazníci najviac oceňujú možnosť nechať si spraviť strechu na kľúč, čím sa znižujú ich starosti a my preberáme komunikáciu s dodávateľmi a realizátormi.
Našou prioritou je spokojnosť zákazníka, preto sa predajom naša spolupráca nekončí, ale poskytujeme aj popredajný servis.

Spoločný cieľ

Cieľ medzinárodnej skupiny BigMat Slovakia a firmy Dachteam je totožný: poskytovať svojím klientom kvalitné tovary v stavebnej činnosti zohľadňujúce nové, cenovo dostupné technológie a včas. Tieto atribúty sú každodenným cieľom aj firmy Dachteam, s.r.o. pôsobiacej najmä v Bratislavskom a Trnavskom kraji, ale aj mimo neho, podľa záujmu a dohody s klientom. Spokojnosť klientov so všetkými poskytnutými službami je zmyslom našej činnosti, ktorú hodláme stále napĺňať spolu so skupinou BigMat Slovakia.    
Ak Vás zaujala ponuka našich služieb, prosím kontaktujte nás, aby sme sa spolu mohli dohodnúť na našej budúcej spolupráci.

Toto je náš tím

Dobré myšlienky nás spájajú

Spolupráca s BigMat

Predstavujeme Vám našich partnerov

Hlavní partneri

Kariéra v spoločnoti BigMat

Kariéra v BigMat