BigMat | home of builders

DACHTEAM

Prečo si vybrať BigMat

Prečo si vybrať BigMat?

Odbornosť

Naši pokrývači (a nielen oni) sa neustále vzdelávajú, absolvujú početné odborné školenia, ktoré im prácu uľahčujú a vám zaručia strechu na celý život.

Široký sortiment

Svojou ponukou strešnej krytiny, strešných doplnkov a iného stavebného sortimentu pre vaše bývanie uspokojíme každého zákazníka. Náročného na kvalitu produktov, v ponuke ktorej sa vieme orientovať. Ušetríme vám tým čas, poradíme so správnym výberom.

Znalosti a skúsenosti

Poznáme všetky typy škridiel, izolácie, krovy, i ostatný stavebný sortiment. V jednotlivých značkách sa vieme orientovať, oboznámime vás s ich funkčnými i materiálovými vlastnosťami, v praxi overenými výhodami a nevýhodami.

Zodpovednosť

BigMat poskytuje kvalitné služby a odbornú prácu, čo znamená, že sa nemusíte obávať fušerskej montáže ani jedného prvku na streche. Je príjemné mať istotu funkčnosti každého strešného detailu.

Estetika

Naša ponuka strešných krytín dodá charakter vášmu domu tvarovou a farebnou rozmanitosťou. U nás môžete vidieť váš dom s vybraným materiálom ešte pred jeho realizáciou.

Referencie

Vieme, že dôvera je zaväzujúca. Preto sme radi, že množstvo našich zákazníkov sme získali na odporúčanie spokojných majiteľov nami realizovaných objektov.

Záruky

Okrem záruk na materiál poskytujeme záruku na prácu, čo v dobe rýchlo vznikajúcich a ešte rýchlejšie zanikajúcich firiem a pokrývačských partií oceníte.

Individuálny prístup

K vášmu projektu pristupujeme zodpovedne. Počúvame vaše požiadavky a navrhujeme sortiment, ktorý najlepšie vyhovie vašej stavbe. Máme radi pozitívnu spätnú väzbu od vás.

Výhodné akcie

Vďaka výborným vzťahom s dodávateľmi vám môžeme poskytnúť zvýhodnené ceny strešných krytín, izolácií, strešných okien, komínov, …
v cenovej ponuke od nás je vždy nejaká akcia…

Platnosť cien a termínov

Poskytujeme okrem záruk na materiál aj záruku na prácu, čo v dnešnej dobe rýchlo vznikajúcich a ešte rýchlejšie zanikajúcich firiem a pokrývačských partií naozaj oceníte.